
Lydkabler
LOGILINK Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K/30Hz 20 cm
LOGILINK Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K/30Hz 20 cm findes lige nu fra 110 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K/30Hz, 20 cm | 1-3 dage | 39 kr.149 kr. inkl. fragt | 110 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K/30Hz, 20 cm |
| Opdateringshastighed | 30Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 20 cm |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792040555 |
| Produkt-ID | 4602 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K/30Hz 20 cm er 110 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT 5 m SFP+ SFP+ Passive DAC Twinax cable coded for Juniper (SFP-10GE-DAC-5M)
4,8Fra 2.810 kr.
1forhandler

Adam Hall Højttalerkabel 2 x 1 5 mm². Jack-Jack. 1 5 meter
Fra 72,75 kr.
1forhandler

DAP Fleksibel CAT5E kabelrulle 100 m rulle blå kappe
Fra 1.809 kr.
1forhandler

ACT Cat 6A F/UTP solid installation cable PVC CPR euroclass ECA 24 AWG grey500 meter
4,8Fra 23.530 kr.
1forhandler