
Lydkabler
LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 10
LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 10 findes lige nu fra 1.210 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink® Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K2K/60Hz, 10 m | 1-3 dage | 39 kr.1.249 kr. inkl. fragt | 1.210 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K2K/60Hz, 10 m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Kabellængde | 10 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792045499 |
| Produkt-ID | 4084 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 10 er 1.210 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



