
Lydkabler
LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 15
LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 15 findes lige nu fra 3.110 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink® Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K2K/60Hz, 15 m | 1-3 dage | 39 kr.3.149 kr. inkl. fragt | 3.110 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K2K/60Hz, 15 m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Kabellængde | 15 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792045505 |
| Produkt-ID | 4085 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 15 er 3.110 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP black 10
4,8Fra 590 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP black 15
4,8Fra 860 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP black 20
4,8Fra 1.130 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP black 30
4,8Fra 1.660 kr.
1forhandler