
Lydkabler
LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 1m
LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 1m findes lige nu fra 180 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink® Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K2K/60Hz, 1m | 1-3 dage | 39 kr.219 kr. inkl. fragt | 180 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K2K/60Hz, 1m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Kabellængde | 1m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792012439 |
| Produkt-ID | 4079 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 1m er 180 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Instrument Cable Nylon jacket Adam Hall Jack TS 9 m Adam Hall Cables
Fra 169 kr.
1forhandler

Adam Hall AH Audio Cable REAN 6.3 mm Jack stereo to 2 x 6.3 mm Jack mono 6 m K4 YVPP 0600
Fra 189 kr.
1forhandler

LOGILINK Audio cable 3.5 stereo m/m straight 1.5m
4,8Fra 150 kr.
1forhandler

HOLMES Krog til ophængning af kabler
4,8Fra 970 kr.
1forhandler