
Lydkabler
LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 5m
LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 5m findes lige nu fra 530 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink® Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K2K/60Hz, 5m | 1-3 dage | 39 kr.569 kr. inkl. fragt | 530 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K2K/60Hz, 5m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Kabellængde | 5m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792045475 |
| Produkt-ID | 4082 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 5m er 530 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink USB 2 0 Cable A/M to Micro B/M black 0 60M
4,8Fra 100 kr.
1forhandler

LogiLink Fibre trunk cable U-DQ(ZN)BH 8 cores multimode OM4 50 m LC/UPC LC/UPC
4,8Fra 16.360 kr.
1forhandler

Monacor Phonokabel 10m AC-1000 MONACOR
Fra 129 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e F/UTP grey 20m
4,8Fra 330 kr.
1forhandler