
Lydkabler
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz alu black/grey 3
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz alu black/grey 3 findes lige nu fra 480 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 3 m | 1-3 dage | 39 kr.519 kr. inkl. fragt | 480 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 3 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 3 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792062151 |
| Produkt-ID | 8553 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz alu black/grey 3 er 480 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall AH Front panel for cable drum 70224 with 1 x D-type hole 70224 D 1
Fra 66 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch Cable with Cat.7 raw cable white 15m
4,8Fra 784 kr.
1forhandler

Adam Hall AH Audio Cable REAN 3.5 mm Jack stereo to 2 x 6.3 mm Jack mono 6 m K4 YWPP 0600
Fra 159 kr.
1forhandler

Adam Hall AH Multicore Cable 4 x 6.3 mm Jack stereo to 8 x 6.3 mm Jack mono 3 m K3 L8 VP0 300
Fra 209 kr.
1forhandler