
Lydkabler
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz alu black/grey 5
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz alu black/grey 5 findes lige nu fra 750 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 5 m | 1-3 dage | 39 kr.789 kr. inkl. fragt | 750 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 5 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 5 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792062168 |
| Produkt-ID | 7815 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz alu black/grey 5 er 750 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall 6-Outlet Power Strip 3m cable length 8747 X 6 M 3
Fra 97,50 kr.
1forhandler

Monacor Ht.kabel 100m ''økonomi'' hvid SPC-70/WS MONACOR
Fra 409 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Premium Cat.6A U/UTP 10G/PoE/HDBT blue 7.5
4,8Fra 510 kr.
1forhandler

LOGILINK Cable tie set 300 pcs.
4,8Fra 180 kr.
1forhandler