
Lydkabler
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz AMP black 10
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz AMP black 10 findes lige nu fra 2.890 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, AMP, black, 10 m | 1-3 dage | 39 kr.2.929 kr. inkl. fragt | 2.890 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, AMP, black, 10 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 10 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792063363 |
| Produkt-ID | 8565 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz AMP black 10 er 2.890 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Consolidation point patch cable Cat.6A S/FTP grey 25
4,8Fra 1.610 kr.
1forhandler

LogiLink Steel armored fiber patch cable OM4 Duplex LC/UPC LC/UPC 1.0
4,8Fra 430 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch Cable with Cat.7 raw cable black 1 5m
4,8Fra 114 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP red 7.5
4,8Fra 460 kr.
1forhandler