
Lydkabler
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz AMP black 15
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz AMP black 15 findes lige nu fra 3.510 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, AMP, black, 15 m | 1-3 dage | 39 kr.3.549 kr. inkl. fragt | 3.510 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, AMP, black, 15 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 15 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792063370 |
| Produkt-ID | 8566 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz AMP black 15 er 3.510 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT DVI-D Single Link cable male male High Quality 3 00
4,8Fra 1.180 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine black 0.5m
4,8Fra 64 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable flat Cat.6 U/UTP SlimLine black 0.5m
4,8Fra 64 kr.
1forhandler

GOOBAY CAT 5e network cable U/UTP 305
4,8Fra 3.250 kr.
1forhandler