
Lydkabler
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz AOC black 20
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz AOC black 20 findes lige nu fra 4.790 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, AOC, black, 20 m | 1-3 dage | 39 kr.4.829 kr. inkl. fragt | 4.790 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, AOC, black, 20 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 20 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792063240 |
| Produkt-ID | 45955 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz AOC black 20 er 4.790 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

SCHILL Cable drum GT 450.RM
Fra 2.819 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine orange 7.5m
4,8Fra 390 kr.
1forhandler

Adam Hall 10 stk. Kabel remme 30 x 2 5 cm i velkro med rød spids
Fra 129 kr.
1forhandler

ACT Cat 6A F/UTP solid installation cable LSZH CPR euroclass ECA 24AWG violet 500 meter
4,8Fra 24.400 kr.
1forhandler