
Lydkabler
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz AOC black 30
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz AOC black 30 findes lige nu fra 5.610 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, AOC, black, 30 m | 1-3 dage | 39 kr.5.649 kr. inkl. fragt | 5.610 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, AOC, black, 30 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 30 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792063257 |
| Produkt-ID | 45956 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz AOC black 30 er 5.610 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Countryman H6 Cable SR Med 3 5 mm stereojackstik gevind (Passer Sennheiser Evolution).
Fra 849 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e SF/UTP grey 15m
4,8Fra 310 kr.
1forhandler

ACT 20 meter Singlemode 9/125 OS2 Preterm fiber cable 24F LC Polarity Twist
4,8Fra 13.970 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP PrimeLine red 1m
4,8Fra 80 kr.
1forhandler