
Lydkabler
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz alu black/grey 2
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz alu black/grey 2 findes lige nu fra 400 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI cable, A/M to A/M, 8K/60 Hz, alu, black/grey, 2 m | 1-3 dage | 39 kr.439 kr. inkl. fragt | 400 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI cable, A/M to A/M, 8K/60 Hz, alu, black/grey, 2 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 2 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792062182 |
| Produkt-ID | 8555 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz alu black/grey 2 er 400 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP EconLine black 1m
4,8Fra 56 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G 500 MHz S/FTP PIMF PrimeLine
4,8Fra 730 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP EconLine black 2m
4,8Fra 74 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP EconLine black 3m
4,8Fra 90 kr.
1forhandler