
Lydkabler
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz AOC black 10
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz AOC black 10 findes lige nu fra 8.200 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI cable, A/M to A/M, 8K/60 Hz, AOC, black, 10 m | 1-3 dage | 39 kr.8.239 kr. inkl. fragt | 8.200 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI cable, A/M to A/M, 8K/60 Hz, AOC, black, 10 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 10 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792063271 |
| Produkt-ID | 45958 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz AOC black 10 er 8.200 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

4K HDMI 2.0 Kabel. Oplev Ultra Klar 4K Kvalitet. 1.5 meter
4,6Fra 55 kr.
1forhandler

Omnitronic DIN MIDI kabel. 5 pol. 3 meter
Fra 69 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 F/UTP EconLine white 20m
4,8Fra 490 kr.
1forhandler

LOGILINK Wall Mount with cable rest for EV charging cable w/ lock plastic
4,8Fra 436 kr.
1forhandler