
Lydkabler
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz AOC black 15
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz AOC black 15 findes lige nu fra 8.390 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI cable, A/M to A/M, 8K/60 Hz, AOC, black, 15 m | 1-3 dage | 39 kr.8.429 kr. inkl. fragt | 8.390 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI cable, A/M to A/M, 8K/60 Hz, AOC, black, 15 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 15 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792063288 |
| Produkt-ID | 45959 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 8K/60 Hz AOC black 15 er 8.390 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Cable tester for RJ45 and BNC with remote unit
4,8Fra 410 kr.
1forhandler

LOGILINK CAT.6A patch cable Ultraflex SlimLine blue 2.0m
4,8Fra 174 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP EconLine white 1.5m
4,8Fra 80 kr.
1forhandler

Monacor DIN-phonokabel 15cm ACA-15/1 MONACOR
Fra 49 kr.
1forhandler