
Lydkabler
LOGILINK HDMI connection cable A male to A male 4K/30Hz 0.5m
LOGILINK HDMI connection cable A male to A male 4K/30Hz 0.5m findes lige nu fra 140 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI connection cable, A male to A male, 4K/30Hz, 0.5m | 1-3 dage | 39 kr.179 kr. inkl. fragt | 140 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI connection cable, A male to A male, 4K/30Hz, 0.5m |
| Opdateringshastighed | 30Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 0.5m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792033304 |
| Produkt-ID | 4619 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI connection cable A male to A male 4K/30Hz 0.5m er 140 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Shrinking Tube Size: Ø voor krimp 6 40 mm black mm
4,8Fra 76 kr.
1forhandler

DAP SPC-215 Højttalerkabel EN 50575 (Brandhæmmende)- 2x 1.5 mm² 100 m på rulle sort kappe
Fra 1.649 kr.
1forhandler

ACT CONN CABLE 9M/F MOLD 3.00M
4,8Fra 270 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine red 0.5m
4,8Fra 64 kr.
1forhandler