
Lydkabler
LogiLink Selfadhesive cable strap set white 25 mm width coil 5
LogiLink Selfadhesive cable strap set white 25 mm width coil 5 findes lige nu fra 342 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink Selfadhesive cable strap set, white, 25 mm width, coil, 5 m | 1-3 dage | 39 kr.381 kr. inkl. fragt | 342 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink Selfadhesive cable strap set, white, 25 mm width, coil, 5 m |
| Kabellængde | 5 m |
| Truss/størrelse | 25 mm |
| EAN | 4052792067521 |
| Produkt-ID | 46219 |
| Forhandlerkategorier | Cable management |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink Selfadhesive cable strap set white 25 mm width coil 5 er 342 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink USB 2.0 repeater kabel 10 meter
4,8Fra 890 kr.
1forhandler

Adam Hall AH Cat5e Cable RJ45 to RJ45 3 m K 4 CAT 50300 I
Fra 179 kr.
1forhandler

ACT 30 meter Multimode 50/125 OM4 Preterm fiber cable 24F LC Polarity Twist
4,8Fra 25.400 kr.
1forhandler

LOGILINK Speaker cable 2x 1.5 mm² 100m
4,8Fra 1.268 kr.
1forhandler