
Lydkabler
LOGILINK Speaker cable 2x 0.75 mm² 100m
LOGILINK Speaker cable 2x 0.75 mm² 100m findes lige nu fra 810 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Speaker cable, 2x 0.75 mm², 100m | 1-3 dage | 39 kr.849 kr. inkl. fragt | 810 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Speaker cable, 2x 0.75 mm², 100m |
| Kabellængde | 100m |
| Truss/størrelse | 75 mm |
| EAN | 4052792012958 |
| Produkt-ID | 5163 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Speaker cable 2x 0.75 mm² 100m er 810 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Cat 6A U/UTP solid installation cable LSZH CPR euroclass ECA 23AWG violet 500 meter
4,8Fra 25.010 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine black 1m
4,8Fra 96 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine black 2m
4,8Fra 134 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine black 3m
4,8Fra 180 kr.
1forhandler