
Lydkabler
LOGILINK Speaker cable 2x 0.75 mm² 10m
LOGILINK Speaker cable 2x 0.75 mm² 10m findes lige nu fra 112 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Speaker cable, 2x 0.75 mm², 10m | 1-3 dage | 39 kr.151 kr. inkl. fragt | 112 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Speaker cable, 2x 0.75 mm², 10m |
| Kabellængde | 10m |
| Truss/størrelse | 75 mm |
| EAN | 4052792012644 |
| Produkt-ID | 4601 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Speaker cable 2x 0.75 mm² 10m er 112 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

DAP MK-1622 16 Par Studio Multicore sort kappe Pris per meter
Fra 99 kr.
1forhandler

Marmitek HDMI extender over 1 CAT 5e/6 cable or network (IP/LAN) Full HD 100-120m additional receivers
4,8Fra 5.288 kr.
1forhandler

OMNITRONIC Multicore 24x2x0.12 25m
Fra 1.029 kr.
1forhandler

HELUKABEL Audiocable 4x2x0.25 AES/EBU 100m
Fra 6.659 kr.
1forhandler