
Lydkabler
LOGILINK Speaker cable 2x 0.75 mm² 25m
LOGILINK Speaker cable 2x 0.75 mm² 25m findes lige nu fra 204 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Speaker cable, 2x 0.75 mm², 25m | 1-3 dage | 39 kr.243 kr. inkl. fragt | 204 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Speaker cable, 2x 0.75 mm², 25m |
| Kabellængde | 25m |
| Truss/størrelse | 75 mm |
| EAN | 4052792012651 |
| Produkt-ID | 4772 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Speaker cable 2x 0.75 mm² 25m er 204 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT 1 m SFP+ SFP+ Passive DAC Twinax cable coded for open platform / uncoded / generic
4,8Fra 1.170 kr.
1forhandler

Adam Hall Hook and Loop Cable Tie 150 x 22 mm black VT 2215
Fra 84,75 kr.
1forhandler

ACT RJ45 blue boot for 6.5 mm cable
4,8Fra 330 kr.
1forhandler

ACT DVI-D Single Link low loss cable male male 15 00
4,8Fra 8.940 kr.
1forhandler