
Lydkabler
LOGILINK Speaker cable 2x 0.75 mm² 50m
LOGILINK Speaker cable 2x 0.75 mm² 50m findes lige nu fra 406 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Speaker cable, 2x 0.75 mm², 50m | 1-3 dage | 39 kr.445 kr. inkl. fragt | 406 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Speaker cable, 2x 0.75 mm², 50m |
| Kabellængde | 50m |
| Truss/størrelse | 75 mm |
| EAN | 4052792012941 |
| Produkt-ID | 4943 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Speaker cable 2x 0.75 mm² 50m er 406 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple iPhone 5S Home knap med kabel. OEM kvalitet. Hvid/silver.
4,6Fra 39 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine violet 0.5m
4,8Fra 70 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e U/UTP yellow 10m
4,8Fra 130 kr.
1forhandler

DAP MK-1632 16 Par Scene Multicore dobbelt skærmet blå kappe Pris pr. meter
Fra 129 kr.
1forhandler