
Lydkabler
OMNITRONIC Speaker cable 2x2.5 100m bk durable
OMNITRONIC Speaker cable 2x2.5 100m bk durable findes lige nu fra 1.689 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC Speaker cable 2x2.5 100m bk durable | 1-2 hverdage | 49 kr.1.738 kr. inkl. fragt | 1.689 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC Speaker cable 2x2.5 100m bk durable |
| Kabellængde | 100m |
| EAN | 4026397167504 |
| Produkt-ID | E-3030021K |
| Forhandlerkategorier | Højttalerkabel 2,5 mm2 |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC Speaker cable 2x2.5 100m bk durable er 1.689 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Cable channel set wall installation 67pcs
4,8Fra 890 kr.
1forhandler

LogiLink Steel armored fiber patch cable OM4 Duplex LC/UPC LC/UPC 1.0
4,8Fra 430 kr.
1forhandler

ACT 1 metre HDMI High Speed cable HDMI-A male male
4,8Fra 146 kr.
1forhandler

Apple iPhone 6 Power kabel. Tænd/sluk knap til iPhone 6. OEM kvalitet.
4,6Fra 49 kr.
1forhandler