
Lydkabler
Palmer MI Selvklæbende velcro. 5 cm bred. 1 meter
Palmer MI Selvklæbende velcro. 5 cm bred. 1 meter findes lige nu fra 109 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Selvklæbende velcro. 5 cm bred. 1 meter | 1-2 hverdage | 49 kr.158 kr. inkl. fragt | 109 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Palmer MI |
| Model | Palmer MI Selvklæbende velcro. 5 cm bred. 1 meter |
| Kabellængde | 5 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4049521169977 |
| Produkt-ID | A-PPEDALBAYHNL |
| Forhandlerkategorier | Kabel Stropper & Tilbehør |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Palmer MI Selvklæbende velcro. 5 cm bred. 1 meter er 109 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Mini Jack High Quality audio connection cable 3 5 mm stereo jack male male 10
4,8Fra 490 kr.
1forhandler

OMNITRONIC S-Video cable 3m
Fra 59 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine black 7.5m
4,8Fra 390 kr.
1forhandler

Apple iPhone 6S Power kabel. Tænd/sluk kabel i OEM kvalitet.
4,6Fra 69 kr.
1forhandler