
Lydkabler
PureLink 4K Premium High Speed HDMI Cable 1.00m
PureLink 4K Premium High Speed HDMI Cable 1.00m findes lige nu fra 500 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk PureLink 4K Premium High Speed HDMI Cable - 1.00m | 1-3 dage | 39 kr.539 kr. inkl. fragt | 500 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | PURELINK |
| Model | PureLink 4K Premium High Speed HDMI Cable - 1.00m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1.00m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4260134121996 |
| Produkt-ID | 9061 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for PureLink 4K Premium High Speed HDMI Cable 1.00m er 500 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT 50 meter Multimode 50/125 OM4 Preterm fiber cable 24F LC Polarity Twist
4,8Fra 35.160 kr.
1forhandler

ACT 15 meters High Quality audio connection cable 3.5 mm stereo jack male male
4,8Fra 590 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e U/UTP red 1m
4,8Fra 46 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e U/UTP red 2m
4,8Fra 62 kr.
1forhandler