
Lydkabler
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 1 5
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 1 5 findes lige nu fra 1.538 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 1,5 m | 1-3 dage | 39 kr.1.577 kr. inkl. fragt | 1.538 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | PURELINK |
| Model | PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 1,5 m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1,5 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4260134123884 |
| Produkt-ID | 46265 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 1 5 er 1.538 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine grey 0.25m
4,8Fra 76 kr.
1forhandler

Adam Hall AH Audio Cable REAN 2 x 6.3 mm Jack mono to 2 x 6.3 mm Jack mono 3 m K4 TPP 0300
Fra 179 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP EconLine red 0.5m
4,8Fra 48 kr.
1forhandler

LOGILINK FTTH termination box 2x SC/APC with 50 m installation cable
4,8Fra 1.630 kr.
1forhandler