
Lydkabler
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 2 0
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 2 0 findes lige nu fra 1.628 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 2,0 m | 1-3 dage | 39 kr.1.667 kr. inkl. fragt | 1.628 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | PURELINK |
| Model | PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 2,0 m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 2,0 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4260134125529 |
| Produkt-ID | 46266 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 2 0 er 1.628 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine black 3m
4,8Fra 162 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e U/UTP / telephone 0.5m
4,8Fra 62 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine black 5m
4,8Fra 236 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e U/UTP green 1.5m
4,8Fra 56 kr.
1forhandler