
Lydkabler
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 3 0
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 3 0 findes lige nu fra 1.944 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 3,0 m | 1-3 dage | 39 kr.1.983 kr. inkl. fragt | 1.944 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | PURELINK |
| Model | PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 3,0 m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 3,0 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4260134123891 |
| Produkt-ID | 46267 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 3 0 er 1.944 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


