
Lydkabler
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 5 0
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 5 0 findes lige nu fra 3.938 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 5,0 m | 1-3 dage | 39 kr.3.977 kr. inkl. fragt | 3.938 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | PURELINK |
| Model | PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 5,0 m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 5,0 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4260134125536 |
| Produkt-ID | 46268 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 5 0 er 3.938 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall AH Cat5e Cable RJ45 to RJ45 3 m K 4 CAT 50300 I
Fra 179 kr.
1forhandler

MANHATTEN USB 2 0 Cable A/A M sort 1 8M
4,8Fra 100 kr.
1forhandler

ACT 70 meter HDMI Premium 4K Hybrid cable HDMI-A male HDMI-A male.
4,8Fra 8.320 kr.
1forhandler

ACT 1.8 metre Serial interlink connection cable 9 pin D-sub female 9 pin D-sub female
4,8Fra 142 kr.
1forhandler