
Lydkabler
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 7.5
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 7.5 findes lige nu fra 4.530 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 7.5 m | 1-3 dage | 39 kr.4.569 kr. inkl. fragt | 4.530 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | PURELINK |
| Model | PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 7.5 m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 7.5 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4260134125543 |
| Produkt-ID | 46269 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 7.5 er 4.530 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Fibre trunk cable U-DQ(ZN)BH 4 cores multimode OM4 40 m LC/UPC LC/UPC
4,8Fra 8.120 kr.
1forhandler

ACT VGA CABLE MOLDED HD15M/M 3.00M
4,8Fra 1.040 kr.
1forhandler

DAP HD-SDI dobbelt skærmet coax kabel 100 m på rulle
Fra 1.429 kr.
1forhandler

DAP SPC-225 Højttalerkabel NEN 8012 (Brandhæmmende)- 2x 2 5 mm² 300 m på rulle hvid kappe
Fra 7.519 kr.
1forhandler