
Lydkabler
Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 1.00m
Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 1.00m findes lige nu fra 550 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel, 1.00m | 1-3 dage | 39 kr.589 kr. inkl. fragt | 550 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | SONERO |
| Model | Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel, 1.00m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1.00m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4251364720981 |
| Produkt-ID | 9060 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 1.00m er 550 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



