
Lydkabler
Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 1.50m
Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 1.50m findes lige nu fra 600 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel, 1.50m | 1-3 dage | 39 kr.639 kr. inkl. fragt | 600 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | SONERO |
| Model | Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel, 1.50m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1.50m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4251364720998 |
| Produkt-ID | 9333 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 1.50m er 600 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

4K HDMI 2.0 Kabel. Oplev Ultra Klar 4K Kvalitet. 1.5 meter
4,6Fra 55 kr.
1forhandler

DAP MK-2822 28 Par Studio Multicore blå kappe Pris per meter
Fra 149 kr.
1forhandler

Adam Hall Højttalerkabel 4 x 2 5 mm². 4-pole 10 m K 4 S 425 SS 1000
Fra 579 kr.
1forhandler

GOOBAY Højttalerkabel 100 m 1 5 mm2 CCA -
4,8Fra 2.540 kr.
1forhandler