
Lydkabler
Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 2
Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 2 findes lige nu fra 650 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel, 2 m | 1-3 dage | 39 kr.689 kr. inkl. fragt | 650 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | SONERO |
| Model | Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel, 2 m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 2 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4251364721001 |
| Produkt-ID | 9334 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 2 er 650 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine red 0.25m
4,8Fra 76 kr.
1forhandler

ACT 1 m SFP+ SFP+ Passive DAC Twinax cable coded for Cisco (SFP-H10GB-CU1M)
4,8Fra 1.170 kr.
1forhandler

DAP MK-432 4 par scene multicore dobbelt afskærmet sort kappe pris per meter
Fra 59 kr.
1forhandler

LogiLink Cable box with 5-way socket strip 3x USB 285 x 145 x 13 mm
4,8Fra 1.360 kr.
1forhandler