
Lydkabler
Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 3
Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 3 findes lige nu fra 700 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel, 3 m | 1-3 dage | 39 kr.739 kr. inkl. fragt | 700 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | SONERO |
| Model | Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel, 3 m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 3 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4251364721018 |
| Produkt-ID | 9335 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 3 er 700 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

DAP MK-1222 12 par Studio Multicore blå kappe pris per meter
Fra 99 kr.
1forhandler

LOGILINK Fiber duplex patch cable OS2 9/125µ Uniboot LC-LC yellow 15
4,8Fra 600 kr.
1forhandler

LOGILINK Fiber duplex patch cable OS2 9/125µ Uniboot LC-LC yellow 20
4,8Fra 680 kr.
1forhandler

ACT CONN CABLE 9M/F MOLD 1.00M
4,8Fra 220 kr.
1forhandler