
Lydkabler
Techly Fiber Optic HDMI 2.0 Cable 4K Ultra HD HDMI A/A M/M 10m
Techly Fiber Optic HDMI 2.0 Cable 4K Ultra HD HDMI A/A M/M 10m findes lige nu fra 4.850 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Techly Fiber Optic HDMI 2.0 Cable 4K Ultra HD HDMI A/A M/M 10m | 1-3 dage | 39 kr.4.889 kr. inkl. fragt | 4.850 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | TECHLY |
| Model | Techly Fiber Optic HDMI 2.0 Cable 4K Ultra HD HDMI A/A M/M 10m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 10m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 8051128103977 |
| Produkt-ID | 7296 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Techly Fiber Optic HDMI 2.0 Cable 4K Ultra HD HDMI A/A M/M 10m er 4.850 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

DAP MC-216 Mic/Line kabel 100 m på rulle -
Fra 829 kr.
1forhandler

4K HDMI 2.0 Kabel. Oplev Ultra Klar 4K Kvalitet. 3 meter
4,6Fra 64 kr.
1forhandler

HARTING EV charging cable Type 2 3-phase 20 A 11 kW 10
4,8Fra 12.466 kr.
1forhandler

Adam Hall Højttalerkabel 4 x 2 5 mm². 4-pole 10 m K 4 S 425 SS 1000
Fra 579 kr.
1forhandler