
Lydkabler
Techly Fiber Optic HDMI 2.0 Cable 4K Ultra HD HDMI A/A M/M 20m
Techly Fiber Optic HDMI 2.0 Cable 4K Ultra HD HDMI A/A M/M 20m findes lige nu fra 5.750 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Techly Fiber Optic HDMI 2.0 Cable 4K Ultra HD HDMI A/A M/M 20m | 1-3 dage | 39 kr.5.789 kr. inkl. fragt | 5.750 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | TECHLY |
| Model | Techly Fiber Optic HDMI 2.0 Cable 4K Ultra HD HDMI A/A M/M 20m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 20m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 8051128103984 |
| Produkt-ID | 7295 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Techly Fiber Optic HDMI 2.0 Cable 4K Ultra HD HDMI A/A M/M 20m er 5.750 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Cat.7 outdoor network cable (direct burial cable) LSZH-PE 250
4,8Fra 19.310 kr.
1forhandler

LOGILINK M12 CAT6A Industrial Patch Cable PUR M12 X-coded to RJ45 1
4,8Fra 640 kr.
1forhandler

LOGILINK M12 CAT6A Industrial Patch Cable PUR M12 X-coded to RJ45 3
4,8Fra 920 kr.
1forhandler

LOGILINK M12 CAT6A Industrial Patch Cable PUR M12 X-coded to RJ45 5
4,8Fra 1.200 kr.
1forhandler