
Lydkabler
Vanco Certified Ultra High Speed HDMI Cable 10K@30Hz 8K@60Hz 0 9
Vanco Certified Ultra High Speed HDMI Cable 10K@30Hz 8K@60Hz 0 9 findes lige nu fra 954 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Vanco Certified Ultra High Speed HDMI Cable - 10K@30Hz, 8K@60Hz - 0,9 M | 1-3 dage | 39 kr.993 kr. inkl. fragt | 954 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | VANCO |
| Model | Vanco Certified Ultra High Speed HDMI Cable - 10K@30Hz, 8K@60Hz - 0,9 M |
| Opdateringshastighed | 30Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 0,9 M |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 741835111126 |
| Produkt-ID | 50103 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Vanco Certified Ultra High Speed HDMI Cable 10K@30Hz 8K@60Hz 0 9 er 954 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT 25 meter Singlemode 9/125 OS2 Preterm fiber cable 24F LC Polarity Twist
4,8Fra 14.760 kr.
1forhandler

LOGILINK Solid network cable Cat.5e U/UTP 100m PrimeLine
4,8Fra 3.380 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine red 0.5m
4,8Fra 70 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine grey 20m
4,8Fra 820 kr.
1forhandler