
Lydkabler
Vanco Certified Ultra High Speed HDMI Cable 10K@30Hz 8K@60Hz 3
Vanco Certified Ultra High Speed HDMI Cable 10K@30Hz 8K@60Hz 3 findes lige nu fra 1.254 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Vanco Certified Ultra High Speed HDMI Cable - 10K@30Hz, 8K@60Hz - 3 M | 1-3 dage | 39 kr.1.293 kr. inkl. fragt | 1.254 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | VANCO |
| Model | Vanco Certified Ultra High Speed HDMI Cable - 10K@30Hz, 8K@60Hz - 3 M |
| Opdateringshastighed | 30Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 3 M |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 741835115612 |
| Produkt-ID | 50104 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Vanco Certified Ultra High Speed HDMI Cable 10K@30Hz 8K@60Hz 3 er 1.254 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Cat.5e patch cable bulkware F/UTP 305m
4,8Fra 4.360 kr.
1forhandler

ACT 1 meter HDMI High Speed Ethernet premium certified cable HDMI-A male HDMI-A male
4,8Fra 280 kr.
1forhandler

ACT 15 mm spiral cable wrap length 50 meters
4,8Fra 5.450 kr.
1forhandler

HARTING EV charging cable Type 2 3-phase 20 A 11 kW 5
4,8Fra 10.598 kr.
1forhandler