
Lysstyring & DMX
Cameo 3 in 1 Strobe Blinder and Wash Light 648 x 0.2 W white THUNDERWASH 600 W
Cameo 3 in 1 Strobe Blinder and Wash Light 648 x 0.2 W white THUNDERWASH 600 W findes lige nu fra 2.539 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Cameo 3 in 1 Strobe, Blinder and Wash Light 648 x 0.2 W white - THUNDERWASH 600 W | 1-2 hverdage | 0 kr.2.539 kr. inkl. fragt | 2.539 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lysstyring & DMX |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Cameo |
| Model | Cameo 3 in 1 Strobe, Blinder and Wash Light 648 x 0.2 W white - THUNDERWASH 600 W |
| Effekt | 0.2 W |
| Materiale | metal |
| EAN | 4049521189647 |
| Produkt-ID | A-CLTW600W |
| Forhandlerkategorier | Stroboskoper. DMX |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Cameo 3 in 1 Strobe Blinder and Wash Light 648 x 0.2 W white THUNDERWASH 600 W er 2.539 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



