
Lysstyring & DMX
HAZEBASE piccola Batteridrevet Røgmaskine 12V/200W DMX
HAZEBASE piccola Batteridrevet Røgmaskine 12V/200W DMX findes lige nu fra 7.959 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk HAZEBASE piccola Batteridrevet Røgmaskine 12V/200W DMX | 1-2 hverdage | 0 kr.7.959 kr. inkl. fragt | 7.959 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lysstyring & DMX |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | HAZEBASE |
| Model | HAZEBASE piccola Batteridrevet Røgmaskine 12V/200W DMX |
| Effekt | 200W |
| Spænding | 12V |
| EAN | 4026397690545 |
| Produkt-ID | E-51700148 |
| Forhandlerkategorier | Røgmaskiner til Erhverv |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for HAZEBASE piccola Batteridrevet Røgmaskine 12V/200W DMX er 7.959 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



