
Lysstyring & DMX
SOMMER CABLE DMX cable XLR 5pin 3m bk Hicon
SOMMER CABLE DMX cable XLR 5pin 3m bk Hicon findes lige nu fra 339 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk SOMMER CABLE DMX cable XLR 5pin 3m bk Hicon | 1-2 hverdage | 49 kr.388 kr. inkl. fragt | 339 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lysstyring & DMX |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | SOMMER CABLE |
| Model | SOMMER CABLE DMX cable XLR 5pin 3m bk Hicon |
| Kabellængde | 3m |
| Tilslutning | XLR |
| EAN | 4049371168588 |
| Produkt-ID | E-3030746K |
| Forhandlerkategorier | Sommer Cable |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for SOMMER CABLE DMX cable XLR 5pin 3m bk Hicon er 339 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Hybrid Cable DMX Neutrik XLR 5-pole IP65 x powerCON TRUE1-TOP 3 m Adam Hall Cables
Fra 1.049 kr.
1forhandler

ANTARI F-7X Smaze 1600 Watt variabelt udgangsvinkel
Fra 25.649 kr.
1forhandler

Palmer 3-pin / 5-pin DMX and XLR Cable Tester Palmer
Fra 229 kr.
1forhandler

Showtec Lightbrick 4-kanals dæmpningspakke DMX max 5 amp pr kanal.
Fra 1.259 kr.
1forhandler