
Mikrofoner
Superlux HM9A mikrofonholder Ø 20 35 mm
Superlux HM9A mikrofonholder Ø 20 35 mm findes lige nu fra 49 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Superlux HM9A mikrofonholder Ø 20 - 35 mm | 1-2 hverdage | 49 kr.98 kr. inkl. fragt | 49 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Mikrofoner |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | SuperLux |
| Model | Superlux HM9A mikrofonholder Ø 20 - 35 mm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| Produkt-ID | SLX-HM9A |
| Forhandlerkategorier | Mikrofonholder |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Superlux HM9A mikrofonholder Ø 20 35 mm er 49 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


