
Moving heads
SHOWTEC Xpression 2000W WashBeam 7 x 40 W LED Wash/beam Moving Head
SHOWTEC Xpression 2000W WashBeam 7 x 40 W LED Wash/beam Moving Head findes lige nu fra 7.439 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk SHOWTEC Xpression 2000W - WashBeam 7 x 40 W LED Wash/beam Moving Head | 1-2 hverdage | 0 kr.7.439 kr. inkl. fragt | 7.439 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Moving heads |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showtec |
| Model | SHOWTEC Xpression 2000W - WashBeam 7 x 40 W LED Wash/beam Moving Head |
| Opdateringshastighed | 000 Hz |
| Effekt | 2000W |
| EAN | 8717748603159 |
| Produkt-ID | 47040 |
| Forhandlerkategorier | Movinghead WASH |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for SHOWTEC Xpression 2000W WashBeam 7 x 40 W LED Wash/beam Moving Head er 7.439 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Elation Artiste DaVinci incl. Foam indlæg 270W LED Cool
Fra 44.870 kr.
1forhandler

Elation Proteus MAXIMUS WMG HW 950W 6 500K Bright White LED IP65
Fra 173.495 kr.
1forhandler

Showtec Shark Wash One 7x 12 W RGBWA-UV LED Wash Movinghead
Fra 2.739 kr.
1forhandler

Eurolite sæt: 2 x LED TMH-X4 Moving-Head Wash Zoom ws + Case with wheels
Fra 34.889 kr.
1forhandler