
Pærer
GE A1/249 240V/300W G-6.35 50h
GE A1/249 240V/300W G-6.35 50h findes lige nu fra 259 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk GE A1/249 240V/300W G-6.35 50h | 1-2 hverdage | 49 kr.308 kr. inkl. fragt | 259 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | GE |
| Model | GE A1/249 240V/300W G-6.35 50h |
| Effekt | 300W |
| Spænding | 240V |
| EAN | 0043168884914 |
| Produkt-ID | E-88296100 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for GE A1/249 240V/300W G-6.35 50h er 259 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



