
Pærer
OMNILUX 240V / 1200W G-22 200h 3200K
OMNILUX 240V / 1200W G-22 200h 3200K findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX 240V / 1200W G-22 200h 3200K | 1-2 hverdage | 49 kr.198 kr. inkl. fragt | 149 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnilux |
| Model | OMNILUX 240V / 1200W G-22 200h 3200K |
| Effekt | 1200W |
| Spænding | 240V |
| EAN | 4026397143393 |
| Produkt-ID | E-88463005 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX 240V / 1200W G-22 200h 3200K er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



