
Pærer
OMNILUX 240V / 650W GX-9.5 100h 3200K
OMNILUX 240V / 650W GX-9.5 100h 3200K findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX 240V / 650W GX-9.5 100h 3200K | 1-2 hverdage | 49 kr.198 kr. inkl. fragt | 149 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnilux |
| Model | OMNILUX 240V / 650W GX-9.5 100h 3200K |
| Effekt | 650W |
| Spænding | 240V |
| EAN | 4026397143324 |
| Produkt-ID | E-88341005 |
| Forhandlerkategorier | Omnilux |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX 240V / 650W GX-9.5 100h 3200K er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter
![Omnilux LED pære til swimmingpool. PAR-56. 12 V / 18 W. Kold hvid. [Kun 1 tilbage]](/api/image-proxy?url=https%3A%2F%2Fwww.disconetto.dk%2FImages%2FEuro%2F88126350a.jpg)
Omnilux LED pære til swimmingpool. PAR-56. 12 V / 18 W. Kold hvid. [Kun 1 tilbage]
Fra 499 kr.
1forhandler

OMNILUX GU-10 230V COB 5W LED 1800-3000K dim2warm
Fra 179 kr.
1forhandler

PHILIPS MSD Platinum 15R discharge lamp
Fra 3.989 kr.
1forhandler

PAR-30 LED pære. E27. 230 V. 11 Watt. 6500K
Fra 99 kr.
1forhandler