
Pærer
OMNILUX DWE PAR-36 G-53 120V / 650W WFL 100h
OMNILUX DWE PAR-36 G-53 120V / 650W WFL 100h findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX DWE PAR-36 G-53 120V / 650W WFL 100h | 1-2 hverdage | 49 kr.238 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX DWE PAR-36 G-53 120V / 650W WFL 100h |
| Effekt | 650W |
| Spænding | 120V |
| EAN | 4026397132977 |
| Produkt-ID | E-88069005 |
| Forhandlerkategorier | Par 36 |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX DWE PAR-36 G-53 120V / 650W WFL 100h er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



