
Pærer
OMNILUX EHJ 24V / 250W G-6.35 50h 3000K
OMNILUX EHJ 24V / 250W G-6.35 50h 3000K findes lige nu fra 35 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX EHJ 24V / 250W G-6.35 50h 3000K | 1-2 hverdage | 49 kr.84 kr. inkl. fragt | 35 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnilux |
| Model | OMNILUX EHJ 24V / 250W G-6.35 50h 3000K |
| Effekt | 250W |
| Spænding | 24V |
| EAN | 4026397108149 |
| Produkt-ID | E-88289005 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX EHJ 24V / 250W G-6.35 50h 3000K er 35 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



