![OMNILUX JC 12V / 20W G-4 2000h [Kun 17 tilbage]](/api/image-proxy?url=https%3A%2F%2Fwww.disconetto.dk%2Fimages%2F88204005a.jpg)
Pærer
OMNILUX JC 12V / 20W G-4 2000h [Kun 17 tilbage]
OMNILUX JC 12V / 20W G-4 2000h [Kun 17 tilbage] findes lige nu fra 24 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX JC 12V / 20W G-4 2000h [Kun 17 tilbage] | 1-2 hverdage | 49 kr.73 kr. inkl. fragt | 24 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX JC 12V / 20W G-4 2000h [Kun 17 tilbage] |
| Effekt | 20W |
| Spænding | 12V |
| EAN | 4026397139815 |
| Produkt-ID | R-88204005 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX JC 12V / 20W G-4 2000h [Kun 17 tilbage] er 24 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



