
Pærer
OMNILUX LED 230V/7W R7s 118mm Pole Burner 3000K
OMNILUX LED 230V/7W R7s 118mm Pole Burner 3000K findes lige nu fra 79 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX LED 230V/7W R7s 118mm Pole Burner 3000K | 1-2 hverdage | 49 kr.128 kr. inkl. fragt | 79 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnilux |
| Model | OMNILUX LED 230V/7W R7s 118mm Pole Burner 3000K |
| Effekt | 7W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397677539 |
| Produkt-ID | E-91100020 |
| Forhandlerkategorier | DIV LED |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX LED 230V/7W R7s 118mm Pole Burner 3000K er 79 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



