
Pærer
OMNILUX PAR-30 230V COB 12W E-27 LED 1800k-3000k dim2warm
OMNILUX PAR-30 230V COB 12W E-27 LED 1800k-3000k dim2warm findes lige nu fra 309 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX PAR-30 230V COB 12W E-27 LED 1800k-3000k dim2warm | 1-2 hverdage | 49 kr.358 kr. inkl. fragt | 309 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnilux |
| Model | OMNILUX PAR-30 230V COB 12W E-27 LED 1800k-3000k dim2warm |
| Effekt | 12W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397665581 |
| Produkt-ID | E-88043050 |
| Forhandlerkategorier | Par 30 |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX PAR-30 230V COB 12W E-27 LED 1800k-3000k dim2warm er 309 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



