
Pærer
OMNILUX PAR-36 6 4V / 30W G-53 WFL 300h
OMNILUX PAR-36 6 4V / 30W G-53 WFL 300h findes lige nu fra 79 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX PAR-36 6,4V / 30W G-53 WFL 300h | 1-2 hverdage | 49 kr.128 kr. inkl. fragt | 79 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX PAR-36 6,4V / 30W G-53 WFL 300h |
| Effekt | 30W |
| Spænding | 6,4V |
| EAN | 4026397139181 |
| Produkt-ID | E-88061205 |
| Forhandlerkategorier | Par 36 |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX PAR-36 6 4V / 30W G-53 WFL 300h er 79 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



